Yangtze Solar, Pakistan'dan Eğitim ve Sıcak Alınan Delegeleri İçin Güneş İhalesi Kazandı

Yakın zamanda, Yangtze Solar, Pakistan'da bir güneş enerjisi projesini başarıyla kazandı; Pakistan Enerji Bakanlığı'ndan KHADIM-E-PUNJAB UJAALA PROGRAMI, Pencap ilindeki okullar için 20.000 güneş enerjisi depolama sistemi .

8 Şubat 2018'de Pencap Enerji Bakanlığı delegeleri, değişimi desteklemek, karşılıklı anlayışı geliştirmek ve arkadaşlığı derinleştirmek için Kutsal Güneş'e davet edildi.

2pakistanenergystoragesysteminpakistanschool-17122134924.jpg

Toplantıda, Punjab Enerji Bakanlığı delegeleri Pakistan'ın enerji sıkıntısı yaşadığını, Yangtze Solar'ın Pakistan'ın enerji arzına yaptığı olumlu katkı sayesinde içten bir şekilde teşekkür ettiğini ve gelecekteki kalkınmada işbirliğini derinleştirmeyi ve işbirliğini güçlendirmeyi umut ettiğini belirtti. Başkan Bay Song Bin, “Çin ve Pakistan, derin bir dostluğun tadını çıkardı ve Pakistan'ın enerji tedarikine katkıda bulunmaktan onur duyduk” dedi. Ayrıca Yangtze Solar'ın ulusal “One Belt, One Road” stratejisini aktif olarak uygulayacağını ve enerji endüstrisi için temiz enerji geliştirmeye çalışacağını da vurguladı. ”Bu önemli bir proje eğitim ve ulusal strateji ile ilgilidir. Yangtze Solar tasarımdan üretime, uluslararası standartlara sıkı sıkıya uymak ve güvenilir ürünler sunmak için bu projeye büyük ilgi gösterecektir ”dedi. Bay Song Bin dile getirdi.

Pakistan'ın enerji alanındaki değişim ve işbirliğini ortaklaşa teşvik etmek için bu projeden bu yana daha fazla işbirliği için daha fazla fırsat olması dileğiyle.