Lityum pillerin malzemeleri nelerdir

Lityum pillerin malzemeleri nelerdir?

Karbon anot malzemesi

Lityum iyon piller için pratik olarak kullanılan negatif elektrot malzemeleri temel olarak yapay grafit, doğal grafit, mezokarbon mikroboncuklar, petrol kok kömürü, karbon fiber, piroliz reçine karbonu ve benzerleri gibi karbon malzemelerdir.

Kalay esaslı anot malzemesi

Kalay bazlı anot malzemeleri kalay oksitler ve kalay esaslı kompozit oksitler olarak sınıflandırılabilir. Oksit çeşitli değerlikli metal teneke bir oksit anlamına gelir. Ticari ürün bulunmamaktadır.

nitrid

Ayrıca ticari ürün bulunmamaktadır.

alaşım

Kalay bazlı alaşımlar, silikon bazlı alaşımlar, bizmut bazlı alaşımlar, alüminyum bazlı alaşımlar, bizmut bazlı alaşımlar, magnezyum bazlı alaşımlar ve diğer alaşımlar dahil olmak üzere hiçbir ticari ürün bulunmamaktadır.

nano ölçekli

Karbon nanotüpler, nano-alaşımlı malzemeler.

Nano oksit

Şu anda, 2009 yılında lityum pil yeni enerji endüstrisinin piyasa gelişiminin son gelişmesine göre, birçok şirket, büyük ölçüde geliştirdiği geleneksel grafit, kalay oksit ve karbon nanotüpleri eklemek için nano titanyum oksit ve nano silikon oksit kullanmaya başladı lityum pillerin şarj edilmesi. Boşalma miktarı ve şarj ve deşarj sayısı.

Yangtze Güneş Enerjisi Co, Ltd

E-posta: info@yangtze-solar.com

Telefon: 0086-188 5826 1705

Faks: 0086-551-64437729