Yangtze güneş, 1994 yılında kurulan den fazla 1.5GW tarafından sağlanan fotovoltaik güneş panelleri ve birimlerini piller, solar şarj cihazı denetleyicileri ve solar İnverterler milyonlarca. Geliştirmek, üretmek ve her köşe başında dünyanın en güvenilir ve düşük maliyetli güneş enerji çözümleri sunmak amacımız.

Yangtze güneş ürün geliştirme, üretim, sistem entegrasyonu, satış ve hizmet odaklanarak bir yenilenebilir enerji şirket gibi. Poli kristal PV ürünler komple tamamlandı kapalı ızgara ve kılavuz üzerinde güneş sistemleri, panel, Mono kristal PV panel, Vana düzenlenir kurşun asit (VRLA) pil, şarj regülatörü, güneş inverter.

Güneş PV modülü fabrikamız, 90.000 kare metre kapsar den fazla 750 çalışana sahiptir. Yönetimi, araştırma ve geliştirme üzerine vurgu ile Yangtze güneş sürekli öncü ürünleri üretmektedir. Belgili tanımlık ölçü birimi--dan 5W aralığı ~ TÜV, UL, CE, IEC61215, IEC61730, CSA, CEC, JET tarafından onaylı 330W ve vardır. Güneş paneli üretim kapasitesine 320MW 2015 yılında ulaştı.

Pil fabrikamız 80.000 kare metre kapsar, 700'den fazla çalışana sahiptir. Yangtze güneş tarafından yapılan piller 2V & 12V VRLA AGM türü, VRLA jel tipi, OPzS ve OPzV türü uygulanabilen güneş Santrali Muhafazası, Rüzgar enerji depolama, telekomünikasyon, UPS, Yangın Alarm sistemi, acil durum aydınlatma, vb içerir. 2015 yılında 1 milyon adet pil üretim kapasitesine ulaştı.

Solar şarj regülatörü ve Inverter fabrikamız 11.000 kare metre kapsar, 150'den fazla çalışana sahiptir. Şarj Regülatörler ve Yangtze güneş tarafından yapılan invertörler PWM denetleyicisi, MPPT denetleyicisi, saf sinüs invertör içerir. İnvertörler ve denetleyicileri her türlü CE, UL onaylanır. Ürünleri daha fazla 80 farklı ülkelere ihraç edilmiştir.

Yangtze güneş güneş, LED aydınlatma, dahil komple entegrasyon sistemi enerji ürünleri sunuyor. Biz yüklü ve birkaç her ikisi de ortaklaşa ve bağımsız olarak Çin ve yurtdışında yatırım.

Şirket ISO9001 kalite sistemi kesinlikle izler. Bugüne kadar Yangtze güneş büyük ölçüde üretim hattı Otomasyonu alınan gelişmiş ekipman ve teknoloji Almanya, ABD ve Japonya ile gerçekleştirmiştir. Gelen muayene, üretim süreci, mamul mallar muayene sıkı kontroller tutuyoruz. Tüm ürünler TUV IEC(Germany), UL(America), JET (Japonya), CSA (Kanada), CEC (Avustralya) ve CE BELGELİDİR. Mükemmel kalitesi ile ve iyi itibar, Yangtze güneş paneli ve pil daha fazla 120 farklı ülkelerde özellikle Amerika, Almanya, Birleşik Krallık, Japonya için dünya çapında için dışa aktarılan.

Yangtze güneş yenilik ve daha temiz ve daha parlak bir gelecek yaratmak dünya için yenilenebilir enerji ürün portföyünü, geliştirmek devam edecektir.